fbpx

Müügitingimused

Veebipoe NutriDream.ee (edaspidi: veebipood) omanik on Nutridream OÜ, registrikood 16059449, asukoht Leetsi 3, Tõrvandi, Kambja vald, 61715 Tartumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad kauba ostmisel veebipoest.

Veebipoe toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba
kohaletoimetamise eest.

Kauba kohaletoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ja kohaletoimetamise viisist.
Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja valida sobiv kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile summa, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasutava summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel. Tasutud summa  (sh kauba kohaletoimetamise kulud) tagastatakse hiljemalt 14 päeva jooksul alates teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupa saadetakse kõikjale Eestis, samuti muudesse riikidesse üle maailma.

Kauba kohaletoimetamise kulud kannab ostja. Hinnainfo on kuvatud kohaletoimetamise viisi juures.

Üldjuhul jõuab kaup ostja määratud sihtkohta 2–7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimetatakse kaup kohale 7–21 tööpäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust 14 päeva jooksul taganeda.

Tagastada ei saa avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakendiga) kaupa. Erandi moodustavad olukorrad, kus pakend on saanud kahjustada transpordi käigus ning kauba kättesaamisel kulleri vahendusel või postiasutuses on tehtud vastav märge saatelehele või pakiautomaati saabunud kauba vastuvõtmisel on viivitamatult teatatud veebipoele kahjustatud pakendiga kauba kättesaamisest.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostja on juriidiline isik.

14-päevast tagastamisõigust saab kasutada vaid siis, kui tellitud kaupa on testitud üksnes viisil, nagu seda tehakse füüsilises poes, et veenduda kauba omadustes ja toimimises.
Muud kasutusjuhud on keelatud.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressil info@nutridream.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastatav asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud ajavahemiku jooksul andnud kauba vedajale üle.

Kui veebipood on tagastatava kauba kätte saanud, tagastab ta ostjale kõik lepingu alusel saadud tasud 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse kättesaamisest.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on tagastatava kauba kätte saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on kauba kätte saatnud.

Kui ostja on valinud sellise kohaletoimetamise viisi, mis erineb veebipoe kõige odavamast tavapärasest kauba kohaletoimetamise viisist, ei pea veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kohaletoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ja nõuda ostjalt tagasi kaup, kui eksituse tõttu jääb veebipoes märgitud kauba hind oluliselt alla selle turuhinnale.

Pretensiooni esitamise õigus

Kui toode ei vasta nõuetele, on ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetekohase tootega. Kui kauba partii on selleks ajaks läbi müüdud, siis tagastame raha. Kauba vahetamisel tekkivad saatekulud kannab veebipood.

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse eest.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt ühe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressil info@nutridream.ee või helistades telefonil +372 5343 9559.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba saatmiseks ostjale. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele, et kaup kohale toimetada.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ja pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel oma e-posti aadressi ning andnud teada soovist saada otsepostituse teateid.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-posti teel saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest veebipoele teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe kohta pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressil info@nutridream.ee või helistada telefonil +372 5343 9559.

Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda lepingust tulenevat vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ja avaldust esitada siin. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib vaidluse lahendamiseks kasutada ka Euroopa Liidu tarbijavaidluste platvormi.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi