fbpx

Meie oleme NutriDream

“NutriDreami toodete arendamisel lähtume teaduspõhisusest ning nii Ravimiameti kui ka Põllumajandus- ja Toiduameti eeskirjadest ja juhistest.” Kõik meie tooted on valmistatud hea tootmistava (GMP) põhimõtetest lähtudes. Tagatud on toodete puhtus ja kvaliteet, mida kontrollitakse pidevalt analüüside ja testidega. Kõik toidulisandid valmistatakse sertifitseeritud ruumides, kasutades spetsiaalseid tootmismeetodeid. Toidulisandite arendamisel oleme hoolikalt läbi mõelnud toodete koostise, et vältida ebavajalike ainete lisamist. NutriDreami meeskond teeb kõik selleks, et saaksid toidulisandeid kasutada muretult ja nautida oma igapäevaelu.

Näiteks viidi perioodil 01.04.2021 kuni 31.08.2022 NutriDream’i Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastamisel ellu projekt „NutriDreami toidulisand Sinu rahuliku une jaoks“. Projekt sai tuge EAS-i Innovatsiooniosakute toetusmeetmest, mille toetuse summa määr oli 4 800 eurot. 

Projekti eesmärgiks oli välja töötada koos Tartu Ülikooli farmaatsia instituudiga toidulisand, mis parandaks ning soodustaks unekvaliteeti, mille tulemusena ka töötati välja toidulisand GoodNightSleep unekapslid.

“Meie tiimi kuuluvad oma ala asjatundjad, kel on erialane kõrgharidus ja kes tegelevad pideva enesetäiendusega.”

 • Liisa, kel on farmaatsiamagistri kraad ja proviisorikutse ning kes on täiendanud end Soomes tööstusfarmaatsia valdkonnas, tegeleb ettevõttes tootearendusega. Selle kõrvalt jätkab ta õpinguid doktorantuuris.
 • Kirti, kel on õigusteaduste magistri kraad ja suur kogemus müügi vallas, jagab meiega meelsasti ettevõtte Be More Superfoods juhtimise kogemust.
 • Kendra, kes jagab oma teadmisi nii toitumise kui liikumise vallas. Kendra on diplomeeritud toitumisterapeut ja liikumisnõustaja. End pidevalt täiendades on ta muuhulgas ka aktiivne treener ja koolitaja
 • Diana, kes on sertifitseeritud toitumisterapeut ja Eesti Toituminõustajate Ühenduse juhatuse liige. Lisaks peab ta lugu füüsilisest aktiivsusest olles ise nii täiskasvanute kui laste treener.
 • Mairo, kel on majandusmagistrikraad strateegilise juhtimise erialal ja kes vastutab ettevõtte üldjuhtimise eest.
 • Cristina, kes õpib turundusspetsialisti erialal, hoolitseb ettevõtte turundustegevuste ja koostööde eest.
 • Lisaks teeme koostööd sertifitseeritud toitumisnõustajatega.

Vaadake veel

Liitu uudiskirjaga
ning saadame sulle 10 nippi, millega saad tagada endale parima unekvaliteedi. Lisaks saad 10% soodustust esimeselt ostult!
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi