fbpx

Meie oleme NutriDream

“NutriDreami toodete arendamisel lähtume teaduspõhisusest ning nii Ravimiameti kui ka Põllumajandus- ja Toiduameti eeskirjadest ja juhistest.”

Kõik meie tooted on valmistatud hea tootmistava (GMP) põhimõtetest lähtudes. Tagatud on toodete puhtus ja kvaliteet, mida kontrollitakse pidevalt analüüside ja testidega. Kõik toidulisandid valmistatakse sertifitseeritud ruumides, kasutades spetsiaalseid tootmismeetodeid.

Toidulisandite arendamisel oleme hoolikalt läbi mõelnud toodete koostise, et vältida ebavajalike ainete lisamist. NutriDreami meeskond teeb kõik selleks, et saaksid toidulisandeid kasutada muretult ja nautida oma igapäevaelu.

“Meie tiimi kuuluvad oma ala asjatundjad, kel on erialane kõrgharidus ja kes tegelevad pideva enesetäiendusega.”

 • Liisa, kel on farmaatsiamagistri kraad ja proviisorikutse ning kes on täiendanud end Soomes tööstusfarmaatsia valdkonnas, tegeleb ettevõttes tootearendusega. Selle kõrvalt jätkab ta õpinguid doktorantuuris.
 • Kirti, kel on õigusteaduste magistri kraad ja suur kogemus müügi vallas, jagab meiega meelsasti ettevõtte Be More Superfoods juhtimise kogemust.
 • Kendra, kes jagab oma teadmisi nii toitumise kui liikumise vallas. Kendra on diplomeeritud toitumisterapeut ja liikumisnõustaja. End pidevalt täiendades on ta muuhulgas ka aktiivne treener ja koolitaja.
 • Mairo, kel on majandusmagistrikraad strateegilise juhtimise erialal ja kes vastutab ettevõtte üldjuhtimise eest.
 • Lisaks teeme koostööd sertifitseeritud toitumisnõustajatega.

Vaadake veel

Kontakt

Nutridream OÜ
Registrikood: 16059449
Leetsi tn 3, Tõrvandi alevik, Kambja vald, Tartu maakond, Eesti, 61715
+372 5343 9559

NutriDream Eesti logo - tervislikud toidulisandid
Merchant Equipment Store Credit Card Logos
KINGIME -10%
Liitu Nutridream uudiskirjaga ning säästa -10% järgmiselt tellimuselt. Sooduskood saadetakse Sinu emailile.
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi